لطفاً کليه فايل هاي قابل دانلود در اين سايت، مخصوصاً فايل هاي پيوست شده را با نرم افزارهاي مخصوص مديريت دانلود، دريافت نماييد مانند نرم افزار دانلود منيجر که در این لينک قابل دريافت و نصب است http://mcaf.ee/6wz9g در صورت عدم استفاده از نرم افزارهاي مخصوص دانلود و استفاده از دانلود منيجر داخلي مرورگرها احتمال دانلود ناقص فايل ها وجود دارد
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    تازه وارد

پیش فرض nدوره زبان انگلیسی

سلام
    دوره زبان انگلیسی کاملاً جدید و کاربردی برای همه کسانی که قصد تسلط بر چهار مهارت اصلی زبان را دارند بویژه reading و speaking به صورت نیمه حضوری در چهار ترم هر ترم 12 جلسه و هر جلسه 4 ساعت در یک روز هفته آقایان و خانمهای که علاقمند هستند به شماره همراه اینجانب یا با آدرس ایمیل من تماس بگیرند لازم به ذکر است این کلاسها فعلا در تهران برگزار میشود اما در صورتی که در قم یا اطراف تهران افراد علاقمند به 20 نفر برسد قابل برگزاری است
    با تشکر راد
    09123906187
    mohammad.rad38@gmail.com

تازه وارد

سلام من خانم محبی از کرج هستم و علاقمند دروس کاربردی زبان هستم لطفا راهنمایی کنید

تازه وارد

salam From Australia

تازه وارد

نقل قول نوشته اصلی توسط سکینه محبی نمایش پست ها
    سلام من خانم محبی از کرج هستم و علاقمند دروس کاربردی زبان هستم لطفا راهنمایی کنید
    سلام سركار خانم محبي جهت اطلاعات بيشتر از دوره زبان اين موسسه ميتوانيد به شماره02166956063 شماره موسسه تماس بگيريد

تازه وارد

نقل قول نوشته اصلی توسط rad نمایش پست ها
    سلام
    دوره زبان انگلیسی کاملاً جدید و کاربردی برای همه کسانی که قصد تسلط بر چهار مهارت اصلی زبان را دارند بویژه reading و speaking به صورت نیمه حضوری در چهار ترم هر ترم 12 جلسه و هر جلسه 4 ساعت در یک روز هفته آقایان و خانمهای که علاقمند هستند به شماره همراه اینجانب یا با آدرس ایمیل من تماس بگیرند لازم به ذکر است این کلاسها فعلا در تهران برگزار میشود اما در صورتی که در قم یا اطراف تهران افراد علاقمند به 20 نفر برسد قابل برگزاری است
    با تشکر راد
    09123906187
    mohammad.rad38@gmail.com
    سلام من از اصفهان مزاحم ميشم و مشتاق به شركت در دوره هاي زبان.لطفا مرا راهنمايي كنيد.بل تشكر

تازه وارد

نقل قول نوشته اصلی توسط sadat نمایش پست ها
    سلام من از اصفهان مزاحم ميشم و مشتاق به شركت در دوره هاي زبان.لطفا مرا راهنمايي كنيد.بل تشكر
    سلام شما مراحم هستيد اين دوره نيمه حضوري هست و حتما هفته ايي يك روز حدود چهار ساعت بايد دركلاس حضور داشته باشيد فعلا محل تشكيل كلاسها در تهران است البته احتمال تشكيل در استانهاي ديگر به شرط فراهم بودن زمينه آن يعني دانشجو و محل كلاس و امكانات وجود دارد. براي اطلاعات بيشتر با شماره 09123906187 محمد راد تماس بگيريد