لطفاً کليه فايل هاي قابل دانلود در اين سايت، مخصوصاً فايل هاي پيوست شده را با نرم افزارهاي مخصوص مديريت دانلود، دريافت نماييد مانند نرم افزار دانلود منيجر که در این لينک قابل دريافت و نصب است http://mcaf.ee/6wz9g در صورت عدم استفاده از نرم افزارهاي مخصوص دانلود و استفاده از دانلود منيجر داخلي مرورگرها احتمال دانلود ناقص فايل ها وجود دارد
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

Hybrid View

عضو سایت آيت الحق آواتار ها

پیش فرض درخواست منطق مظفر به فارسي

سلام.خسته نباشيد.من فارسي منطق مظفر را نياز دارم.آيا فارسي اين كتاب هست.البته در سايت تبيان هست ولي ترجمه نميكنه و بيشتر توضيح ميده.با تشكر

خادم سايت حوزه

نقل قول نوشته اصلی توسط ايمان نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشيد.من فارسي منطق مظفر را نياز دارم.آيا فارسي اين كتاب هست.البته در سايت تبيان هست ولي ترجمه نميكنه و بيشتر توضيح ميده.با تشكر

السلام علیکم
    متن کامل شرح فارسی این کتاب طی دو تا چهار روز آینده ان شاء الله در سایت قرار خواهد گرفت
    موفق باشید

عضو سایت آيت الحق آواتار ها

سلام.خدا خيرتان بده.ممنون ميشم.

خادم سايت حوزه

نقل قول نوشته اصلی توسط آيت الحق نمایش پست ها
    من فارسي منطق مظفر را نياز دارم.آيا فارسي اين كتاب هست.البته در سايت تبيان هست ولي ترجمه نميكنه و بيشتر توضيح ميدهد
    نقل قول نوشته اصلی توسط آيت الحق نمایش پست ها
    دوست عزيز ؛ از لطف شما ممنونم.جالب بود.آيا شرحي وجود داره كه خط به خط ترجمه كرده باشه؟ مثل شرح سيوطي كه آقاي نقي منفرد ؛ بر آن شرح زده است.با سپاس از شما

ترجمه خط به خط تمام کتاب المنطق المظفر تألیف مرحوم علامه محمدرضا مظفر ره توسط انتشارات دارالعلم قم منتشر شده است ترجمه المنطق در دو جلد نشر یافته است که ترجمه سطر به سطر تمام عبارات کتاب را شامل می‌شود چاپ یازدهم این ترجمه در سال 1381 هجری شمسی منتشر شده است و مترجم آن دکتر علی شيرواني هرندي هستند

تازه وارد

خادم سايت حوزه

نقل قول نوشته اصلی توسط 2222 نمایش پست ها
    می توانید دانلود کنید شرح منطق مظفر را
    مشکلی اگر بود اطلاع دهید

تازه وارد thaniashar آواتار ها

سلام
    براي تلخيص منطق هم ميتونيد به كتاب «منطق نموداري»، حجت محمدآبادي، انتشارات دارالفكر مراجعه كنيد. توضيحات
    موفقيت
    چه بسيار؛ اوقات پِرتي كه با خوندن «كتاب موبايل»، مفيد ميشن

تازه وارد

سلام خسته نباشید شرح فارسی منطق جز3 را از کجا میتونم تهیه کنم لطفاً راهنمایی کنید.