لطفاً کليه فايل هاي قابل دانلود در اين سايت، مخصوصاً فايل هاي پيوست شده را با نرم افزارهاي مخصوص مديريت دانلود، دريافت نماييد مانند نرم افزار دانلود منيجر که در این لينک قابل دريافت و نصب است http://mcaf.ee/6wz9g در صورت عدم استفاده از نرم افزارهاي مخصوص دانلود و استفاده از دانلود منيجر داخلي مرورگرها احتمال دانلود ناقص فايل ها وجود دارد
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

Hybrid View

عضو سایت magijonz آواتار ها

سلام از ماس آقای آیت الحق خوب هستین نماز روزهاتون قبول حق سوالم اینه الان میرسونم خدمتون

ما یه حاجاقایی هفته ای یک بار میاد سر کلاسمون و برامون سخنرانی میکنه نیم ساعتی .

دفه پیش که اومدش از جهنم یخورده واسمون گفت ولی یه چیزای عجیبو غریبی واسمون گفت من یه

چیزاییشو نفهمیدم یعنی من قبول نکردم میخواستمم بهش بگم ولی نگفتم گفتم بزار اول از یکی

بپرسم که سر در میاره بعد بهش بگم که یه موقع ضایع نشم و کم بیارم جلوش .

چیزی که گفت این بود گفت که در آخر کار دنیا هیچکس توی جهنم نمیره بمونه فقط هفت نفر

نمیدونم یا دَه نفر توی جهنم میرند خوب اسمهاشونم نگفت ولی یکیشون رو که انگار یادش بود گفت

یزید بود خوب یعنی بقیه همه خوب هستن هیچکی دیگه توی جهنم نمیره؟

به خدا دوغ نمیگم ها از هر کسی هم که سوال میکنم بلد نیست هیچکی نیست جواب بده

همه فقط اِدعاشون میشه

خیلی ممنون خداحافظتون باشه

عضو سایت آيت الحق آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط magijonz نمایش پست ها
    سلام از ماس آقای آیت الحق خوب هستین نماز روزهاتون قبول حق سوالم اینه الان میرسونم خدمتون

ما یه حاجاقایی هفته ای یک بار میاد سر کلاسمون و برامون سخنرانی میکنه نیم ساعتی .

دفه پیش که اومدش از جهنم یخورده واسمون گفت ولی یه چیزای عجیبو غریبی واسمون گفت من یه

چیزاییشو نفهمیدم یعنی من قبول نکردم میخواستمم بهش بگم ولی نگفتم گفتم بزار اول از یکی

بپرسم که سر در میاره بعد بهش بگم که یه موقع ضایع نشم و کم بیارم جلوش .

چیزی که گفت این بود گفت که در آخر کار دنیا هیچکس توی جهنم نمیره بمونه فقط هفت نفر

نمیدونم یا دَه نفر توی جهنم میرند خوب اسمهاشونم نگفت ولی یکیشون رو که انگار یادش بود گفت

یزید بود خوب یعنی بقیه همه خوب هستن هیچکی دیگه توی جهنم نمیره؟

به خدا دوغ نمیگم ها از هر کسی هم که سوال میکنم بلد نیست هیچکی نیست جواب بده

همه فقط اِدعاشون میشه

خیلی ممنون خداحافظتون باشه
    سلام دوست من.جواب شما را در چند بخش ارايه ميكنم.چون جواب طولاني خواهد شد.فقط خواهش ميكنم كه با دقت و با حوصله و تا آخر مطالعه كن.ممنون
    ویرایش توسط آيت الحق : 10-13-2007 در ساعت 10:20